Prezentacje podczas Dni Trzebini undefined

Prezentacje podczas Dni Trzebini

Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, reprezentacja naszego przedszkola wystąpiła podczas Dni Trzebini. Na estradzie dziewczynki z grupy Ekoludki zaprezentowała taniec "Menuet"oraz piosenkę "Mama w kuchni". Jako splista z piosenką "Lato na dywanie" wystąpił Maciej Piotrowski. Chłopiec jest laureatem głównych miejsc w lokalnych konkursach piosenki przedszkolnej, a także GRAND PRIX w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki "Rozśpiewana Ciuchcia". Tuż po naszym występie pan Janusz Szczęśniak-Starosta i prezezes UKS Hetman Koronny wręczył nagrody w otwartym konkusie szachowym. Miłym dla nas akcentem w czasie ceremonii to fakt, że wśród nagrodzonych była Rodzina państwa Piotrowskich reprezentowana przez tatę oraz Zuzię i Maciusia. Gratulujemy osiągnięć i wszechstronnych telentów.
26.06.2016
Wieslawa Dudek