Przedstawienie "Czerwony kapturek" undefined

Przedstawienie "Czerwony kapturek"

13 czerwca 2018 r. wszystkie przedszkolaki mogły obejrzeć rewelacyjną inscenizację "Czerwonego Kapturka" w wykonaniu rodziców dzieci z grupy "Motylków".
Całe przedsięwzięcie owiane było wielką tajemnicą i dopiero w dniu występu dzieci dowiedziały się jakie talenty aktorskie ukrywają ich rodzice. Dzieci były mile zaskoczone, a przedstawienie przyniosło im wiele radości. Przedszkolaki z zapartym tchem i ogromną niecierpliwością oczekiwały kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie. A każda z nich była zagrana świetnie - wyjątkowo i oryginalnie.
Ogromny wysiłek wszystkich rodziców biorących udział w przedstawieniu został zrekompensowany salwami śmiechu, fantastyczną atmosferą i gromkimi brawami wszystkich oglądających.
Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w spektaklu za poświęcony czas, ogromne zaangażowanie, uśmiech i serce.
Tekst Beata Ossowska
19.06.2018