Przedstawienie teatralne pt. "Egzamin z bezpieczeństwa Tygryska Beniamina" undefined

Przedstawienie teatralne pt. "Egzamin z bezpieczeństwa Tygryska Beniamina"

Dzisiaj dzieci miały okazję uczestniczyć w spektaklu profilaktycznym pt. "Egzamin z bezpieczeństwa Tygryska Beniamina". Teraz już wszyscy doskonale wiemy, że nie wolno wsiadać do samochodu obcych osób, ani niczego od nich brać. Utrwaliliśmy sobie również zasady przechodzenia przez jezdnię. Dzieci przypomniały sobie też numery alarmowe.
Przedstawienie bardzo się dzieciom podobało i przypomniało bardzo ważne zasady dotyczące bezpieczeństwa. Pouczające scenki miały na celu uwrażliwienie dzieci na kontakt z osobą nieznajomą, unikanie sytuacji trudnych i niebezpiecznych, a także utrwalenie zasad ruchu drogowego. Poznając przygody tygryska dzieci poznały zasady bezpieczeństwa w domu, w przedszkolu i na ulicy.
Anna Sadłowska