Przedszkolaki na spotkaniu wigilijnym. undefined
Nowy Rok

Przedszkolaki na spotkaniu wigilijnym.

21 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne, w którym oprócz uczniów, nauczycieli i pracowników uczestniczyło wielu gości. Uroczystość rozpoczęliśmy od recytacji wiersza ks. Jana Twardowskiego " Dlaczego jest Boże Narodzenie?"Po powitaniu głos zabrał ks. kanonik Józef Czujko, który doceniając atmosferę i działania podejmowane przez dyrektora, nauczycieli i pracowników w niechorskiej szkole skierował pod ich adresem wiele ciepłych słów. W części artystycznej przedszkolaki zaprezentowały jasełka. W pięknych strojach,z wielkim przejęciem i zaangażowaniem mali artyści opowiedzieli historię narodzin Pana Jezusa. Uczniowie i uczestnicy spotkania mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat bożonarodzeniowych tradycji oraz wykazać się znajomością kolęd. Nauczyciele wraz z Panią Dyrektor złożyli wszystkim obecnym niezwykle cieple i osobiste życzenia. Dzieląc się opłatkiem wszyscy zasiedliśmy do wspólnej wieczerzy.
Tekst: Jolanta Domańska, Violetta Michowska, Damian Zieliński
06.01.2019