Przedszkolaki poznają gospodarstwo rolne undefined

Przedszkolaki poznają gospodarstwo rolne

Dnia 1 kwietnia 2014 r. przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w ramach realizowanego tematu związanego z życiem na wsi, wybrały się na pieszą wycieczkę do gospodarstwa rolnego Państwa Mazurkiewiczów.
Pan Krzysztof i Pani Monika oprowadzili i opowiedzieli przedszkolakom o swojej pracy w gospodarstwie. Dzieci dowiedziały się ciekawych rzeczy o hodowli zwierząt i uprawie roli, jak również mogły zobaczyć hodowane zwierzęta- byki i świnie. Dużą atrakcją wśród dzieci była możliwość zasiadania za kierownicą traktora oraz oglądanie innych pojazdów i maszyn wykorzystywanych w gospodarstwie rolnym.
Pogoda świetnie nam dopisała, spacer był wyśmienity, chodź bardzo męczący. Wszyscy wróciliśmy do przedszkola bardzo zmęczeni, ale zadowoleni.
Chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować Państwu Mazurkiewiczom za miłe ugoszczenie nas i oprowadzenie po swoim gospodarstwie. N.K.
03.04.2014
Justyna Maciejewska