PRZEDSZKOLAKI POZNAJĄ SMAKI undefined
Dzień Kota

PRZEDSZKOLAKI POZNAJĄ SMAKI

W ramach zadań wynikających z udziału naszego przedszkola w Ogólnopolskim Konkursie pt. "PRZEDSZKOLE ZDROWEGO ŻYWIENIA" organizowanym przez Studium Prawa Europejskiego przedszkolaki pod kierunkiem wychowawczyń zorganizowały zajęcia kulinarne, w ramach których przygotowywały koreczki owocowe , koktajle oraz soki warzywno-owocowe. Wszystko po to, by świadomie podejmowały działania sprzyjające przełamywaniu bariery smakowej. Z ogromnym zaangażowaniem podjęły się wszystkich czynności związanych z procesem obróbki owoców i warzyw. Chętnie kroiły, mieszały i porcjowały. Zainteresowane efektem końcowym swoich prac, wszystkie spróbowały przygotowanych smakołyków i wysnuły niezwykle zaskakujący wniosek. "TO JEST NAPRAWDĘ DOBRE!"

21.04.2016
Wiesława Wasilewska