PRZEDSZKOLAKI PRACUJĄ W DOMU - 17 kwiecień 2020r. undefined
Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej

PRZEDSZKOLAKI PRACUJĄ W DOMU - 17 kwiecień 2020r.

Ten tydzień upłynął naprawdę szybko. Wszystkie przedszkolaki pilnie pracowały pod okiem swoich kochanych rodziców. Wiewióreczki w tym tygodniu trochę jeszcze świątecznie i trochę już w nowym temacie uczyły się o naszej planecie .Rysowały jak piękna jest ziemia , zapoznały się ze sposobami dbania o naszą planetę , śpiewały piosenkę mądrych dzieci , poznały i utrwalały nową literkę i miały propozycje zabaw do wyboru. W grupie Kaczuszek i Sarenek tydzień kręcił się wokół tematyki książek. Dowiedzieliśmy się jak powstaje książka, poznaliśmy zasady korzystania z książek, podzieliliśmy się swoimi ulubionymi bajkami, tworzyliśmy zakładki i bawiliśmy się w teatr. Nie zabrakło też ciekawych eksperymentów i zabaw ruchowych. Stworzyliśmy własne gry planszowe oraz zamieniliśmy się w ilustratorów, którzy wykonali przepiękne ilustracje do opowiadania. Dziękujemy Wam kochani Rodzice, że tak chętnie włączacie w proces edukacji swoich dzieci.
Danuta Błachut