Przedszkolaki troszczą się o los bezdomnych zwierząt. undefined

Przedszkolaki troszczą się o los bezdomnych zwierząt.

Nasze przedszkole od wielu lat aktywnie włącza się w akcje pomocy dla psów i kotów i innych zwierząt ze schronisk dla zwierząt. Tym razem przedszkolaki oraz ich rodzice przynieśli zwierząt ze schroniska w Oświęcimiu bardzo dużo karmy, kocy poduszek oraz przedmiotów, które zapewnią spokojne bytowanie na jakiś czas.
Wychowawczynie zainicjowały zbiórkę, na którą odpowiedzieli rodzice naszych przedszkolaków.
Nasze dary odebrała pracownica schroniska, która przyjechała ze swoim podopiecznym – pięknym szarym kotkiem.
Starszaki miały okazję go zobaczyć i posłuchać ciekawostek na temat, w jaki należy opiekować się kotkami i pieskami.
Maluszki też zauważyły niecodziennego gościa.
Spotkanie odbyło się w pełnym reżimie sanitarnym.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom oraz przedszkolakom zaangażowanym w akcję charytatywną dla zwierząt.
Macie wielkie dobre serca.

DZIĘKUJEMY !!!
22.02.2021