Przedszkolaki w gościnie w PSLO w Trzebini-Sierszy undefined

Przedszkolaki w gościnie w PSLO w Trzebini-Sierszy

W piątek z wielką przyjemnością mali widzowie z PS nr 3 oberzeli przedstawienie teatralne pt. KRÓLOWA SNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW w wykonaniu młodzieży licealnej.
Już od kilkunastu lat PS nr 3 współpracuje z Liceum Ogólnokształcącym w Sierszy w zakresie organizacji praktyki pedagogicznej dla uczniów z klas o profilu pedagogicznym.
Młodzież praktykująca w przedszkolu nie tylko obserwuje zajęcia przedszkolne, ale aktywnie włącza się w organizację zabaw i zajęć dla przedszkolaków.
Uczniowie Liceum wspólnie z maluchami występują w Jasełkach Sierszańskich, wystawianych przez Przedszkole dla środowiska lokalnego.
Licealiści pod okiem swoich pedagogów, specjalnie dla przedszkolaków przygotowują spektakle teatralne.
Wspólne przedsięwzięcia dają wielką styfakcję zarówno młodym widzom, jak i ich starszym kolegom z zaprzyjaźnionego Liceum.
19.06.2016
Wieslawa Dudek