PRZEDSZKOLAKI W KOŚCIELE Z JASEŁKAMI undefined

PRZEDSZKOLAKI W KOŚCIELE Z JASEŁKAMI

Dnia 12.01.2014r. za zgodą księdza proboszcza Stanisława Siemiona dzieci z Przedszkola Samorządowego w Goworowie pod kierunkiem pani Jolanty Romanowskiej i wsparciu pani Anny Kozłowskiej wystawiły w Kościele Parafialnym w Goworowie "Jasełka". Parafianie przeżywali raz jeszcze cud betlejemskiej nocy. Stało się to za sprawą dzieci z naszego przedszkola, które w piękny, dziecięcy sposób przedstawiły historię narodzin Jezusa. Było to dla nich ogromne przeżycie, ponieważ po raz pierwszy występowały przed tak niezwykłą publicznością. Wspaniała gra aktorska oraz niepowtarzalny klimat kościoła sprawiły, że przedstawienie zostało bardzo ciepło przyjęte przez zgromadzonych mieszkańców, którzy nie szczędzili braw i miłych słów podziękowań.

Słowa uznania oraz serdeczne podziękowanie za wzruszające przeżycia złożył małym artystom Ksiądz Proboszcz wręczając przedszkolakom słodkie upominki .

Mamy nadzieję, że występ przedszkolaków na długo pozostanie w pamięci dzieci, ich najbliższych oraz mieszkańców.

Pani dyrektor Wiesława Wasilewska składa serdeczne podziękowania Ks. Proboszczowi, Panu Kościelnemu oraz rodzicom za życzliwość i pomoc w zorganizowaniu tego niezwykłego wydarzenia.
13.01.2014
Wiesława Wasilewska