Przedszkolaki w teatrze. undefined

Przedszkolaki w teatrze.

W dniu 5 listopada starszaki z Samorządowego Przedszkola w Izbicy oddział w Tarnogórze były w Krasnostawskim Domu Kultury na przedstawieniu "Zaczarowany Świat Braci Grimm".
Bohaterowie przedstawienia przenieśli dzieci za sprawą czarów do baśniowego lasu, w którym stali się przewodnikami po tym niezwykłym, pełnym przygód świecie.
Podczas tej baśniowej podróży widzowie dowiedzieli się więcej na temat lojalności wobec przyjaciół, gotowości do niesienia pomocy i konsekwencji w dążeniu do celu.
Z wypiekami na twarzy przedszkolaki śledziły akcję. Gra aktorów mówiących wierszem pokazała nam, że w teatrze nie ma rzeczy niemożliwych.
Podczas spektaklu nie można rozbić zdjęć, jednak spotkała nas na koniec bardzo miła niespodzianka. Aktorzy z Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia rozmawiali z nami, a na pożegnanie zaprosili nas na scenę, gdzie wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie.
05.11.2012
Edyta Wilgocka-Pawlak