PRZEDSZKOLAKI W TEATRZE LALKI I AKTORA "KUBUŚ" undefined

PRZEDSZKOLAKI W TEATRZE LALKI I AKTORA "KUBUŚ"

Dnia 31.X.2013r. dzieci z grup II, III i IV udały się do kieleckiego Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" na spektakl pt:"Calineczka" inspirowany jedną z najbardziej znanych i lubianych baśni H. Ch. Andersena.

Calineczka, nie większa niż cal dziewczynka o dobrym, wrażliwym sercu musiała w swoim życiu pokonać wiele przeciwności losu, by wreszcie odnaleźć prawdziwe szczęście.
Porwana przez Ropuchę z domu kochającej ją jak matka Kobiety spotykała na swej drodze zwierzęta, w świecie których nie potrafiła się odnaleźć.
Podążając za swymi marzeniami, podjęła odważną decyzję o ucieczce na grzbiecie Jaskółki, której wcześniej uratowała życie.
Wdzięczny ptak zaniósł Calineczkę do miejsca, w którym odnalazła miłość, radość i szczęście.

Przedszkolaki z dużym podekscytowaniem śledziły losy maleńkiej sieroty i towarzyszyły jej w drodze ku prawdziwemu szczęściu.

mgr Agnieszka Hajduk

Autor zdjęć: Bartek Warzecha