Przedszkolaki z Gościna biegna po medal undefined

Przedszkolaki z Gościna biegna po medal

Dnia 9 maja 2012 odbyły się Biegi uliczne z okazji Święta Szkoły. Jak co roku nie mogło zabraknąć na nich naszych przedszkolaków. Starsze grupy bardzo chętnie wzięły udział chcąc zdobyć medal.
Jako pierwsze na linii startu pojawiły się dziewczynki. Rywalizacja była zacięta. Pierwsza na linii mety pojawiła się Kornelia Kamecka za nią była Aleksandra Ciesielska, jako trzecia linię mety przekroczyła Wiktoria Kraczkowska. Po tym biegu na starcie pojawili się chłopcy. Każdy z nich chciał być pierwszy, ale niestety miejsca na podium są tylko trzy. Jako pierwszy na metę wbiegł Oliwier Dominiak zostawiając swoich rywali daleko w tyle. Drugi na mecie pojawił się Huber Maciejczyk, a tuż za nim wbiegał Jakub Olszak. Udział w biegu wzięły również dzieci niepełnosprawne (Milenka oraz Kacperek), które szczęśliwie dobiegły do mety. Dzieci, które zajęły miejsca na podium otrzymały medale i dyplomy. Milenka oraz Kacperek za uczestnictwo i ukończenie biegu również otrzymali medale i dyplomy.
Zarówno dziewczynki jak i chłopcy dzielnie walczyli do końca, doping otrzymały ze strony swoich rówieśników z przedszkola, szkoły jak również rodziców, którzy pojawili się na tym biegu.
Wszystkim dzieciom należą się ogromne brawa i gratulacje za udział w biegu.

Autor artykułu i zdjęć
Aurelia Prończuk