PRZEDSZKOLAKI Z LUSŁAWIC W  KRAKOWSKIM ZOO undefined

PRZEDSZKOLAKI Z LUSŁAWIC W KRAKOWSKIM ZOO

27 czerwca nauczycielki z lusławickiego przedszkola zorganizowały dla przedszkolaków oraz ich Rodziców wycieczkę do ZOO. Wszyscy uczestnicy wyjazdu zgłosili się uśmiechnięci przed godziną 7.00 na placu przedszkolnym skąd odjechaliśmy autobusem na długo wyczekiwaną wycieczkę. Już na miejscu z wielkim zaciekawieniem oglądaliśmy najróżniejsze zwierzątka, które prezentowały się nam w całej okazałości. robiliśmy sobie zdjęcia. Udało nam się zobaczyc jak należy karmic słonie,oraz w Mini Zoo sami karmiliśmy zwierzątka plasterkami marchewki.
Kiedy już zwiedziliśmy każdy najmniejszy zakątek w Zoo udaliśmy się na ciepły posiłek do McDonalda, a następnie mieliśmy czas na spacerek po krakowskim rynku, zwiedzanie i zakupy w Sukiennicach.

Wycieczka okazała się strzałem w dziesiątkę! Zarówno Rodzice jak i dzieci byli zachwyceni pomysłem i organizacją wyjazdu.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor GZOSiP Małgorzacie Jaworskiej za dofinansowanie kosztów przejazdu.
28.06.2013
EDYTA OLSZEWSKA-KWIEK