PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W SALONIE ANWA TOYOTA undefined

PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W SALONIE ANWA TOYOTA

Dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 11 im. Misia Uszatka z grupy 9 "Kraina Mądrości"
w dniu 17 kwietnia 2018 roku na specjalne zaproszenie rodziców Maksa Walbinera wybrały się do salonu ANWA Toyota Aleja Pokoju w Krakowie.
Przedszkolaki miały rzadką okazję obejrzeć "od kuchni" na czym polega sprzedaż samochodów, poznały pracę mechanika, lakiernika, blacharza. Pracownicy z wielką cierpliwością opowiadali dzieciom o swojej pracy, byli bardzo zaangażowani, by dzieci jak najwięcej dowiedziały się o ich zawodzie.
Jednak największą atrakcją okazał się pies policyjny, który wraz ze swoim opiekunem odwiedził salon, aby specjalnie dla przedszkolaków zaprezentować swoje umiejętności.
Było masę emocji, gdyż pies okazał się bardzo żywiołowym towarzyszem: aportował, warował… nawet potrafił dawać całuski.
Wiola Jadach