"Przedszkole do hymnu" undefined

"Przedszkole do hymnu"

8 listopada wszystkie przedszkolaki odświętnie ubrane o symbolicznej godzinie 11.11 odśpiewały wspólnie "Mazurka Dąbrowskiego", aby uczcić rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.
W ramach akcji pod patronatem MEN starszaki potarzały wiadomości o symbolach narodowych, a maluchy maszerowały z chorągiewkami po ulicach Sierszy.

Za udział w akcji otrzymaliśmy podziękowania z MEN:

"Szanowni Państwo,

w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji "Szkoła do hymnu".

W tym roku do wspólnego śpiewania hymnu, w piątek, 8 listopada o godz. 11:11, przystąpiło w sumie 4 121 529 uczniów oraz 405 399 nauczycieli w całej Polsce i poza granicami kraju. Łącznie swój udział w akcji zgłosiło 20 475 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa zaangażowania.

W załączeniu przekazuję Państwu pamiątkowy dyplom z podziękowaniem za udział w akcji.

Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEN"