Przedszkole w Strzebiniu na 100 lat Niepodległej Polski. undefined

Przedszkole w Strzebiniu na 100 lat Niepodległej Polski.

Dla uczczenia wyjątkowego dla naszej Ojczyzny jubileuszu, przedszkole nasze przyłączyło się do akcji
"Kroniki 100 życzeń na 100 lat Niepodległej Polski".
Autorskie wpisy dokonywane przez przedszkola, szkoły i inne placówki oświatowe stanowią część projektu "Nie chciejcie Ojczyzny, która Was nic nie kosztuje" koordynowanego przez Delegaturę Kuratorium Oświaty w Częstochowie.
Personel pedagogiczny opracował treść pamiątkowego wpisu, a artystyczną grafikę wykonała jedna z mieszkanek Strzebinia p.Sylwia Mańka, której serdecznie dziękujemy. Pamiątkowe kroniki zostały przekazane na Jasną Górę, która jest miejcem szczególnym w historii naszej Ojczyzny i narodu polskiego. Za udział w projekcie, przedszkole nasze otrzymało certyfikat, podpisany przez Śląskiego Kuratora Oświaty U.Bauer w współpracy z Fundacją Civitas Christiana.
Z kolei wybrane przedszkolaki z grup najstarszych - Lena Kocurek z Michaliną Różanka oraz Lena Płaszczymąka wykonały dwie piękne prace na konkurs plastyczny dla dzieci pod hasłem "Laurka dla mojej Ojczyzny".
Serdecznie gratulujemy dziewczynkom!

Maria Kurzok