Przedszkolne walentynki :)  undefined

Przedszkolne walentynki :)

Walentynki to święto zakochanych, ale nie tylko. Ten szczególny dzień dla przedszkolaków stał się świetną okazją do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło jest nam razem. Walentynki to dzień, w którym obdarowujemy się prezencikiem, kartką czy liścikiem. W naszym Przedszkolu bawiliśmy się walentynkowo - sale przystrojone były serduszkami, dzieci przygotowały niespodzianki swoim kolegom czy koleżankom w grupie. Serca towarzyszyły nam przez cały dzień . Wspólnie spędzony czas w walentynkowym nastroju sprzyjał prowadzeniu z dziećmi rozmów na temat znaczenia uczuć w naszym codziennym życiu. Przedszkolaki dowiedziały się, że Walentynki to nie tylko serduszka czy czerwone pluszaki. Tym, co naprawdę się liczy, jest życzliwość, sympatia i szacunek okazany drugiemu człowiekowi.
Arleta Gorzelana