Przedszkolny Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka są to dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. Święto to jest jednym z najmilej wspominanych dni w przedszkolu. Chociaż w tym roku wypada ono w samym środku ferii zimowych, dzieci pamiętały o tym uroczystym dniu i przyspieszyły nieco święto i zaprosiły swoich najbliższych przed feriami. Zatem 10 stycznia gościliśmy "dziadków", którym dzieci przedstawiły "Jasełka" oraz powiedziały wiersze i zaśpiewały piosenkę z okazji ich święta.
Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a po występie obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi mydełkami oraz zakładkami do książek.
Spotkanie to przyniosły wszystkim wiele radości i wzruszeń - w niejednym oku dumnej babci czy dziadka zakręciła się łezka a i dla wnuków występy i wspólna zabawa z dziadkami były niezapomnianym przeżyciem. Cieszymy się, ze do naszego przedszkola dociera tyle Babć i Dziadków w tym roku gościliśmy ponad 70 było dość ciasno, ale zapewne nasi mili goście będą długo wspominać występy swych wnuków tym bardziej, że prawie każdy nagrywał występy swoich wnucząt.
wpis edytowano 2019-01-17, 00:11