Przedszkolny Dzień Babci i Dziadka undefined

Przedszkolny Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka są to dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. Święto to jest jednym z najmilej wspominanych dni w przedszkolu. Chociaż w tym roku wypada ono w samym środku ferii zimowych, dzieci pamiętały o tym uroczystym dniu i przyspieszyły nieco święto i zaprosiły swoich najbliższych przed feriami. Zatem 10 stycznia gościliśmy "dziadków", którym dzieci przedstawiły "Jasełka" oraz powiedziały wiersze i zaśpiewały piosenkę z okazji ich święta.
Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a po występie obdarowały swoich "dziadków" własnoręcznie wykonanymi mydełkami oraz zakładkami do książek.
Spotkanie to przyniosły wszystkim wiele radości i wzruszeń - w niejednym oku dumnej babci czy dziadka zakręciła się łezka a i dla wnuków występy i wspólna zabawa z dziadkami były niezapomnianym przeżyciem. Cieszymy się, ze do naszego przedszkola dociera tyle Babć i Dziadków w tym roku gościliśmy ponad 70 było dość ciasno, ale zapewne nasi mili goście będą długo wspominać występy swych wnuków tym bardziej, że prawie każdy nagrywał występy swoich wnucząt.
Arleta Gorzelana