PRZEDSZKOLNY FESTYN RODZINNY undefined
Dzień Matki

PRZEDSZKOLNY FESTYN RODZINNY

Dnia 29 maja 2013r. w naszym przedszkolu w ramach V EUROPEJSKIEGO TYGODNIA SPORTU odbył się uroczysty FESTYN RODZINNY będący jednocześnie okazją do rodzinnego świętowania Dnia Matki i Ojca oraz Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Po uroczystym przywitaniu przybyłych gości - dzieci i rodziców, nauczycieli, oraz dyrekcji i wychowanków Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 17 Specjalnych - wszyscy zebrani mogli podziwiać niezwykłe występy artystyczne w wykonaniu naszych przedszkolaków ze wszystkich grup wiekowych, przygotowane pod kierunkiem wychowawców poszczególnych oddziałów.
Śpiewane przez naszych Milusińskich piosenki przypominały o ogromnym znaczeniu Mamy i Taty w życiu każdego dziecka. Były też okazją do podziwiania talentów naszych przedszkolaków.

Po uroczystej części wszyscy zebrani udali się na plac przedszkolny, by wspólnie uczestniczyć w zabawach swobodnych i zorganizowanych.
Pani Małgosia Stańczyk i p.Jola Łakomiec czuwały nad przebiegiem i organizacją całej uroczystości. Prowadziły liczne zabawy i pląsy przy muzyce oraz gry i zabawy sportowe z udziałem dzieci i ich rodziców. Wśród przeprowadzonych konkurencji znalazły się m.in. "Bieg w worku", "Przeciąganie liny", "Nawlekanie korali", "Gimnastyka" i inne.
Pani Małgosia Zapała i p.Karina Iwańska przygotowały piękną dekorację sali i wraz z p.Renatą Kurtek i p.Agnieszką Hajduk odpowiadały za plastyczny kącik uroczystości - malowanie farbami, rysowanie kredą i malowanie "na płocie".
Pani Mariola Golc i p.Małgosia Zapała koordynowały zmiany uczestników na kolejnych stanowiskach oraz sprawny przebieg poczęstunku.
Pani Aneta Chmielewska i p.Anna Kozak-Zapała wyczarowywały na buziach naszych milusińskich kolorowe motyle, piratów i ulubione zwierzaki.

Ogromne podziękowania kierujemy pod adresem:
1. Pani Edyty Łupińskiej i firmy Chaos - za uszycie elementów strojów dla dzieci z grupy III.
2. Pana Krzysztofa Kaszy i firmy Tel-kas - za oprawę muzyczną naszego festynu.
3. Pani Anety Chmielewskiej i p.Anny Kozak-Zapały - za zakup farb do malowania twarzy i ozdabianie twarzy naszych milusińskich.
4. Pani Kingi Nowińskiej - za uwiecznianie naszej uroczystości na kadrach zdjęć.

Dzieci bawiły się wspaniale i z ogromnym zaangażowaniem występowały w grupowych uroczystościach artystycznych.

mgr Agnieszka Hajduk
02.06.2013