Przedszkolny Klub Wiewiórki

Dzieci z grupy "Muszelki" dzisiaj przystąpiły do Klubu Wiewiórki. Na tę uroczystość zostali zaproszeni rodzice, koledzy z dwóch najmłodszych grup, harcerze, Pani Dyrektor Anna Żak i specjalny gość, lekarz stomatologii Pan Paweł Stanisławski, który uroczyście otworzył klub, rozwiązując wstęgę. Najpierw "Muszelki" udowodniły wierszem i piosenką, że posiadają ogromną wiedzę na temat, w jaki sposób dbać o zęby. Musiały również rozwiązać wiele trudnych zagadek o witaminach z sadu i ogrodu. Następnie harcerze przygotowali niespodziankę i wystąpili z teatrzykiem kukiełkowym. Po tych zmaganiach dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie, że będą dbać o swoje zęby i wówczas zostały pasowane przez Pana Pawła wielką szczoteczką do zębów na klubowiczów a Pani Dyrektor Anna Żak wręczyła legitymacje członkowskie. Na koniec w ramach projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury", specjalny gość przeczytał dzieciom bajkę, oczywiście o tym, jak dbać o zęby.
wpis edytowano 2018-11-12, 21:14