Przegląd Ozdób Wielkanocnych undefined

Przegląd Ozdób Wielkanocnych

Czas Wielkanocny to czas zadumy, a także radości.
Tej wspaniałej radości dostarczyły nam dzieci przedszkolne wraz ze swoimi Paniami, które wzięły udział w Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych zorganizowanym przez Panie Halinę Bławat oraz Sylwię Ostrowską.

Przegląd był skierowany do wszystkich grup Przedszkola nr 1 w Brusach. Jury w składzie: Mariola Różycka, Brygida Gierszewska oraz Katarzyna Ostrowska, przyznało nagrody grupie "Misiaki", "Żabki" i "Muchomorki". Wszystkie grupy nie tylko nagrodzone otrzymały dyplomy, a także nagrody dla całej grupy.
W przeglądzie wzięły udział także grupy "Biedronki", "Słoneczka" "Zuchy" i "Motyle".

Dziękujemy wszystkim grupom i ich Paniom za ogromne zaangażowanie w wykonanie prac konkursowych.

Zapraszamy na wernisaż prac, który ma miejsce w holu Punktu Przedszkolnego przy ul. Armii Krajowej.
Halina Bławat