przeglądy estradowe undefined

przeglądy estradowe

W piątek 13 czerwca, zespół "Chichotki" z naszego przedszkola zaprezentował się na XXIII Powiatowych Przeglądach Zespołów Artystycznych - formy estradowe w Klubie Garnizonowym w Krośnie Odrzańskim. Cała grupa młodsza oraz osiem dziewczynek z grupy starszej wystąpiły na scenie w dwóch piosenkach i tańcu do utworu "My Słowianie". Mimo, że miasto Krosno nie zapewniło widzów na widowni to nasze dzieciaczki i tak skorzystały. Duża scena, światła, nagłośnienie zawsze to jakieś doświadczenie. Dzieci na koniec popłakały, mamy nadzieję, że ze szczęścia. Szczęśliwi byli również rodzice, którzy z emocjami oglądali występ. Zadowolone dzieci z dyplomem, statuetką i słodyczami wróciły do przedszkola. Nad całością czuwała Pani Katarzyna Lech, a pomocą w przygotowaniach wspierały mamy.
16.06.2014
Teresa Smolarska