przeglądy teatralne undefined

przeglądy teatralne

Dzieci z naszego przedszkola już XXIII raz prezentowały się na corocznych Powiatowych Przeglądach Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Artystycznych w Krośnie Odrzańskim. Pod opieką Pani mgr Katarzyny Nowackiej przygotowały przedstawienie pt: "Zimowa przygoda Czerwonego Kapturka". Rodzice przygotowali stroje dla dzieci i pomogli przy dekoracjach, a dziś mamy towarzyszyły nam w drodze do Krosna, gdzie dotarliśmy wynajętym autokarem wspólnie z "zerówką" z Rybaków, i wsparli w przebieraniu dzieci. Dopisali również swoją obecnością na widowni, nawet z najmłodszym rodzeństwem. Przedstawienie się udało. Dzieci nie były wcale stremowane tylko scena była dla nich troszeczkę za duża w porównaniu z salą w przedszkolu. Po występie zespół "Krasnoludki" otrzymał dyplom i statuetkę do przedszkola, a każde dziecko obdarowano słodkościami. Po opuszczeniu sceny pełni emocji udaliśmy się na pobliski plac zabaw aby dzieci mogły odreagować napięcie. Ale warto było!!!
28.03.2014
Teresa Smolarska