Przygody SMERFÓW- teatrzyk

To nie prima aprilis-dzisiaj w przedszkolu gościliśmy Smerfów, Gargamela i Hogatę.
Aktorzy trzebińskiego teatru "Blaszany bębenek" zaprezentowali naszym Milusińskim brawurowe przedstawienie o znanych wszystkim dzieciakom przygodach wesołych Smerfów.
Niezwykle humorystyczny spektakl, wprowadzając dzieci w magiczną krainę niebieskich ludków, dostarczył im wielu pozytywnych wrażeń i świetnej rozrywki. Niestraszna była przedszkolakom konfrontacja z postaciami czarowników Gargamela i Hogaty, bo byli oni nie tylko bardzo śmieszni, ale i całkiem sympatyczni.
Piękną sceneria, przebojowe postacie i wartka akcja spektaklu stały się źródłem późniejszych rozmów przedszkolaków oraz inspiracji do twórczości plastycznej młodych widzów sztuki teatralnej.
wpis edytowano 2019-04-01, 11:17