Przygotowania bożonarodzeniowe oraz spotkanie opłatkowe  undefined

Przygotowania bożonarodzeniowe oraz spotkanie opłatkowe

Przygotowania do świat Bożego Narodzenia w "Bajkowym świecie" mijały w atmosferze pełnej radości i uśmiechów. Nasi podopieczni mieli okazję przyjrzeć się i dowiedzieć w jaki sposób oraz dlaczego nakrywamy stół wigilijny, przygotowywali ozdoby choinkowe, ‘piekli’ pierniki i ciasta z modeliny, wykonywali własne szopki bożonarodzeniowe oraz wysłuchali wielu historii, bajek i opowiadań wprowadzających ich w świąteczna aurę. Ostatniego dnia mieliśmy przyjemność gościć także rodziców naszych najmłodszych, by wspólnie wysłuchać inscenizacji przygotowanej przez dzieci, oraz złożyć sobie życzenia świąteczne.

Wszystkim naszym podopiecznym oraz ich rodzicom i opiekunom składamy serdeczne życzenia okazji świąt Bożego Narodzenia oraz wielu powodów do radości i śmiechu w Nowym Roku 2015 r.!
Dyrekcja oraz Pracownicy Przedszkola
05.01.2015