Przyjaciele z Aquafresh undefined

Przyjaciele z Aquafresh

Od poczatku września nauczycielki prowadzą Ogólnopolski Program Profilaktyki Zdrowotnej, w którym uczą przedszkolaki jak prawidłowo dbać o żabki.
Program ten koncentruje się na profilaktyce stomatologicznej dzieci w wieku przedszkolnym.
Akademia Aquafrash otwarta została z myślą o najmłodszych, koncentrując się na profilaktyce stomatologicznej dzieci w wieku przedszkolnym. Została powołana z myślą o ochronie zdrowia dzieci, żeby poprzez działania edukacyjne wytwarzać w nich potrzebę dbania o higienę jamy ustnej, a w konsekwencji zmniejszyć tak poważny problem jakim jest próchnica u dzieci w Polsce.
Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez swoje wychowawczynie, dzieliły się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami w myciu ząbków.
31.03.2012
EDYTA OLSZEWSKA-KWIEK