Przywitanie wiosny undefined

Przywitanie wiosny

Jak już to bywa od kilku lat, także w tym roku początek astronomicznej wiosny przypadł na 20 marca i w tym właśnie dniu wszystkie Przedszkolaki przywitały nową porę roku. Cieszymy się, że pogoda nas nie zawiodła i mogliśmy urządzić piękne powitanie dla pani wiosny.

Ubrani na zielono wyruszyliśmy na spacer po Liszkach.
Po drodze śpiewaliśmy piosenki, szukaliśmy śladów wiosny i pozdrawialiśmy przechodniów zielonym kolorem:) Odwiedziliśmy także Panie oraz uczniów klas I-III naszej szkoły głośno wiwatując: "Żegnaj zimo, witaj wiosno!".

W najmłodszej grupie Pani Wiosna zostawiła specjalną przesyłkę w postaci wiosennego bukietu z żelków, który dzieci mogły skosztować po głośnym zaśpiewaniu piosenki o zielonej wiośnie. Cały dzień upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze.
21.03.2015
Joanna Wawro