PSZCZÓŁKI I BIEDRONKI Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE undefined

PSZCZÓŁKI I BIEDRONKI Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE

25 listopada odbył się Światowy Dzień Pluszowego Misia i z tej właśnie okazji obie grupy 3,4-latków - PSZCZÓŁKI I BIEDRONKI - wybrały się dziś, 28 listopada, na zajęcia do Gminnej Biblioteki Publicznej w Malechowie.

Pan Robert opowiedział dzieciom historię pluszowego misia i pokazał przeróżne książki z misiami w roli głównej. Następnie czekała na przedszkolaki miła niespodzianka - bajka o Troskliwych Misiach puszczona na projektorze - było niczym w kinie! Dzieci z zainteresowaniem oglądały piękną bajkę o kolorowych misiach. Dzieci wykonały także kolorowe rysunki, których tematem były... oczywiście misie z obejrzanej bajki. W tle leciała "misiowa" muzyka. Dzieci były oczarowane!

Pszczółki i Biedronki w podziękowaniu za piękne zajęcia i miłe spotkanie wręczyły własnoręcznie wykonaną laurkę. Pani Beatka na pożegnanie przygotowała małe, słodkie co nieco dla każdego przedszkolaka.

Jeszcze raz dziękujemy Pracownikom Gminnej Biblioteki Publicznej w Malechowie za ciekawe zajęcia, które przypadły do gustu dzieciom. Atmosfera panująca w bibliotece i serdeczność pracowników zdecydowanie zachęciły maluszków do częstszego odwiedzania tego miejsca.
28.11.2013
Aleksandra Gancarz