"Pszczółki" odwiedziły  Studio Urody undefined

"Pszczółki" odwiedziły Studio Urody

Dnia 13.02.2014 grupa "Pszczółek" wraz z wychowawczynią Iwoną Kanas odwiedziły Salon Kosmetyczny "Studio Urody" w ramach projektu "Poznajemy zawody naszych rodziców" Dzieci odwiedziły miejsce pracy mamy Poli- pani Agaty Rutkowskiej- Popielas. Dzieci mogły dokładnie przyjrzeć się jak wygląda profesjonalny salon kosmetyczny i fryzjerski oraz "przejechać" się na fotelu kosmetycznym. Panie pokazały dzieciom również solarium oraz zapoznały dzieci ze szkodliwymi dla skóry skutkami jakie powoduje opalanie. Z okazji zbliżającego się balu karnawałowego dziewczynkom panie pomalowały paznokcie oraz wystylizowały piękne fryzury. Chłopcom natomiast postawiły włosy na żel i każdy z nich miał "irokeza". Tak oto grupa Pszczółek została przygotowana już na bal, zostało tylko przebrać się w barwny kostium.
20.02.2014
Przedszkole Samorządowe w Miliczu