Publiczne Przedszkole w Jemielnicy - Święto zdrowia undefined
Dzień Zdrowia

Publiczne Przedszkole w Jemielnicy - Święto zdrowia

Dzieci z Publicznego Przedszkola w Jemielnicy odwiedziły pielęgniarki pracujące w ośrodku zdrowia Med-Jem w Jemielnicy. To z myślą o nich przygotowały prezenty i zaśpiewały 100 lat, potrafiły wymienić wszystkie pielęgniarki pracujące w ośrodku.
Dzieci znają wszystkich łącznie z lekarzami, gdyż często ich odwiedzają, zazwyczaj wtedy, gdy są chore, jak również na różnych szczepieniach. Dzieci z pielęgniarkami i panią dr S. Kolek, które ich oprowadzały po wszystkich pomieszczeniach znajdujących się w ośrodku, tzn. gabinety lekarskie, gabinety zabiegowe, rehabilitacyjne, itp. poznały trudną i odpowiedzialną pracę wszystkich pielęgniarek, które jak uznały pomagają lekarzom we wszystkim, ale byłyby wspaniałe gdyby tylko nie dawały zastrzyków. Dzieci obiecały, że już nie będą płakały, tylko z uśmiechem odwiedzały wszystkich w ośrodku.
Potrafią rozweselić każdego małego pacjenta, są zawsze pomocne, ale też konsekwentne w działaniu. Dzieci otrzymały balony i kolorowanki.
Wszystkim pielęgniarkom za ich trud i poświecenie życzymy dużo zdrowia, wytrwałości oraz samych uśmiechniętych i zadowolonych pacjentów.
05.06.2014
Mirela Radziej