PUŁAWY DLA RODZINY – PIKNIK RODZINNY W MP NR8 – "ZDROWA RODZINA". undefined

PUŁAWY DLA RODZINY – PIKNIK RODZINNY W MP NR8 – "ZDROWA RODZINA".

W dniu 22.05.2013 w godzinach popołudniowych na ogrodzie przedszkolnym odbył się piknik rodzinny. Wyodrębnionych było 5 stanowisk. Sportowe, gdzie odbywały się zmagania drużynowe w różnych konkurencjach sportowych np. przeciąganie liny, kangurze skoki, rzut woreczkiem do celu, tunele, itp. Chusta animacyjna gdzie, nauczycielki organizowały rożne zabawy z chustą np. kwiat lotosu, rekin i rybki. Kolejnym stanowiskiem była pierwsza pomoc, gdzie przedszkolaki wraz z rodzicami mogli na manekinie nauczyć się sztucznego oddychania i masażu serca oraz zmierzyć ciśnienie. Dogoterapia natomiast cieszyła się powodzeniem wśród najmłodszych, którzy tulili się bez obaw do bardzo łagodnych psów husky. Ostatnia atrakcja a w szczególności dla chłopców i tatusiów była szkółka piłkarska gdzie można było dać upust swoim umiejętnościom gry w piłkę nożną. Dzieci wraz z rodzicami przechodzili od stanowiska do stanowiska i razem zmagali się z czekającymi na nich w danym miejscu atrakcjami. Pogoda tego dnia nam bardzo dopisała. Zabawy i śmiechu było, co nie miara i długo jeszcze odbijało się echem w naszym przedszkolu jake to było fajne, majowe, rodzinne popołudnie.
02.07.2013
Barbara Chechelska