"Pyszne lody dla ochłody" – wyjście przedszkolaków do cukierni. undefined

"Pyszne lody dla ochłody" – wyjście przedszkolaków do cukierni.

Środa, 19 czerwca, była dla naszych przedszkolaków dniem pełnym wrażeń. Przedszkolaki wraz z paniami wybrały się do cukierni na pyszne lody, każde dziecko mogło samodzielnie wybrać swój ulubiony smak. Ta zimna i jakże smaczna nagroda, w upalny dzień sprawiła dzieciom ogromną radość. To wspaniale patrzeć na uśmiechnięte i kolorowe od lodów buzie naszych podopiecznych.

Wycieczka była dla małych smakoszy nie tylko słodką niespodzianką, ale także okazją do przypomnienia sobie zasad obowiązujących podczas wyjść poza teren przedszkola, umiejętnego zachowania się w miejscach publicznych oraz przybliżony został przedszkolakom zawód - sprzedawcy.

Dzieci z grupy I serdecznie dziękują Rodzicom za zorganizowanie tej słodkiej niespodzianki.
30.06.2019
Małgorzata Jędrzejak