"RADOŚĆ Z AKTYWNEGO BĘBNIENIA" undefined

"RADOŚĆ Z AKTYWNEGO BĘBNIENIA"

Dzisiaj nasze przedszkolaki wzięły udział w animacjach muzycznych pt. "RADOŚĆ Z AKTYWNEGO BĘBNIENIA - KOLOROWE KLIMATY LATYNOSKIE". Na początku dzieci wysłuchały ciekawej, niebanalnej kompozycji na perkusji, wykonanej przez Pana Tomasza Joniec - prowadzącego zajęcia. Dzieci miały także okazję poznać przeróżne instrumenty etniczne tj. marakasy, kastaniety, bongosy czy kij deszczowy. Najwięcej radości sprawiła przedszkolakom możliwość zaprezentowania swoich zdolności muzycznych, grając na egzotycznych instrumentach, tworząc przy tym ciekawe rytmy. Nie zabrakło również tańców przy muzyce latynoskiej. Trudno było usiedzieć przy tak energicznej muzyce... Nie pierwszy raz okazało się, że w naszych przedszkolakach drzemie ukryty talent muzyczny i taneczny! Zabawa była wspaniała, a wszystkie przedszkolaki zadowolone i uśmiechnięte!
17.03.2014
Jolanta Zawadzka