Ratownicy medyczni w przedszkolu. undefined

Ratownicy medyczni w przedszkolu.

20 marca 2014r. w Przedszkolu Publicznym w Danielowicach odbyło się spotkanie z Profesjonalnymi Rratownikami Medycznymi, którzy w pracy zawodowej ratują ludzkie życie. Był to zespół 4 osób, który prezentował dzieciom jak postępować w sytuacji zagrożenia życia. Dzieci zyskały bardzo wiele na tym spotkaniu, gdyż miały okazję dokonywać na fantomie masażu serca, układać osobę poszkodowaną w pozycji bezpiecznej.
Ratownicy przekazali dzieciom wiele ważnych informacji z zakresu bezpieczeństwa jak również zachowania się w sytuacji gdy należy ratować życie. Spotkanie było nie tylko pogadanką ale również konkretnym działaniem.
Przedszkolacy są już bardziej doświadczeni i bogatsi w wiedzę w tym zakresie. Umówiliśmy się na kolejne spotkanie już przed wakacjami. Dziękujemy za ich obecność.
21.03.2014
Barbara Pabian