RAZ, DWA, TRZY BABA JAGA  PATRZY! undefined

RAZ, DWA, TRZY BABA JAGA PATRZY!

W piątek 27 marca gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Lalkowy z przedstawieniem o rezolutnym chłopcu, jego piesku Ciapku, Babie Jadze, Diabełku z krótką nóżką i Dyrektorze teatru. Był to bardzo pogodny, dowcipny spektakl, który zapraszał dzieci do wspólnej zabawy w teatr. Skromna scenografia, by nie przytłaczała dziecka, działała pobudzająco na jego wyobraźnię. Niewielkich rozmiarów lalki były na wyciągnięcie ręki. Dzieci miały więc bezpośredni kontakt z tym, co działo się na scenie. Znajdowały się niejako w środku spektaklu, a nawet w nim uczestniczyły. Teatrzyk lalkowy przeniósł dzieci w świat piękniejszy, czarodziejski, w którym "wszystko się może zdarzyć", w którym zawsze zwycięża dobro i piękno, a zło zostaje ukarane. Przedszkolakom spektakl bardzo się podobał.
29.03.2015