RAZEM NA ŚWIĘTA undefined

RAZEM NA ŚWIĘTA

"Ratując jednego psa nie zmienisz świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa" – autor nieznany.
Nasze przedszkole w ramach akcji MEN "Razem na Święta", w grudniu 2020r. zbierało karmę dla bezdomnych zwierząt ze Schroniska Canis w Kruszewie.
To dzięki Wam Drodzy Rodzice zebraliśmy bardzo dużo pożywienia, koce i maskotki dla czworonożnych przyjaciół. Dziękujemy Wam bardzo za udział i wsparcie. Dzieci, które włączyły się w akcję otrzymały od Pani Dyrektor Medale Przyjaciół Zwierząt.
W dniu dzisiejszym wszystkie zebrane rzeczy przekazaliśmy opiekunom Szkolnego Koła Przyjaciół Zwierząt "Sukurs" przy Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce – pani Edycie Sikora, pani Joannie Klikczyńskiej oraz Kindze Dawidowskiej przewodniczącej "Sukurs" ucz. kl. II Technikum Weterynarii. Zostaną one przekazane do schroniska w najbliższym możliwym czasie.
PRZEDSZKOLE - RODZICE - KOŁO PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT. To dzięki wspaniałej, wspólnej idei niesienia pomocy czworonożnym przyjaciołom i zebranej karmie mogliśmy pomóc zwierzakom ze schroniska Canis w Kruszewie.
Małgorzata Górka