"READY TO GLOW?" - PRZEDSTAWIENIE ŚWIĄTECZNE W WYKONANIU 5-6-LATKÓW undefined
Boże Narodzenie

"READY TO GLOW?" - PRZEDSTAWIENIE ŚWIĄTECZNE W WYKONANIU 5-6-LATKÓW

Dzieci z grupy 5-6-latków z wielką radością oczekują Świąt Bożego Narodzenia. Uczestniczą w świątecznych przygotowaniach w formie aktywności plastycznej, teatralnej, muzycznej oraz kulinarnej.
Przedszkolaki zaprezentowały swoje zdolności teatralne rodzicom oraz zaproszonym gościom podczas świątecznego występu, który odbył się 20 grudnia 2018r. Był on zwieńczeniem cyklu zajęć świątecznych.
Dzieci 5-6-letnie z grupy "Ekoludki" wystąpiły w Christmas show pt.: "Ready to glow?" przygotowanym pod kierunkiem wychowawczyni Elżbiety Mariuszyc. W czasie tego magicznego dnia gościliśmy rodziców, młodsze rodzeństwo oraz innych członków rodziny bliskich sercu naszych milusińskich. Piękna scenografia, stroje oraz występy dzieci sprawiły, że zapanowała magiczna, świąteczna atmosfera. Wszyscy mali artyści stanęli na wysokości zadania i otrzymali gromkie brawa od gości.
Po inscenizacji - wśród świątecznych dekoracji, w blasku świec i światełek choinkowych w grupie Ekoludków odbyło się spotkanie opłatkowe. Po wspólnej modlitwie, dzieleniu się opłatkiem i złożeniu życzeń wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców i przedszkolaków. Podczas śpiewania kolęd dzieci otrzymały również od wychowawczyni Christmas crakers, które były nawiązaniem do tradycji pochodzącej z Anglii. Nie zabrakło także upominków dla rodziców od swoich pociech. Dzień ten dał nam odczuć, że już wkrótce przyjdzie na świat Boże Dziecię.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy zadbali o piękne stroje dla przedszkolaków, a także za pomoc w przygotowaniu dzieci do inscenizacji. Serdecznie dziękujemy także rodzicom, którzy przygotowali poczęstunek na ten uroczysty dzień.

Opracowała:
Elżbieta Mariuszyc