Relacja ze spotkania warsztatowego z rodzicami w grupie

Relacja ze spotkania warsztatowego z rodzicami w grupie "Sroczki"

W związku z realizowanym w grupie „SROCZKI” programem innowacyjnym „Sprawne ręce mogą więcej” 6 listopada dzieci wraz ze swoimi rodzicami uczestniczyli w „Jesiennych zabawach”.
Na początku wszyscy odśpiewali piosenkę powitalną ,,Wszyscy są, witam Was”, potem były zabawy paluszkowe, tańce przy muzyce, rozpoznawanie poprzez dotyk schowanych skarbów a także rozwiązywanie zagadek o tematyce jesiennej. Po wspólnych zabawach dzieci wraz z rodzicami przystąpiły do pracy plastycznej pt. ,,Jesienne drzewo”. Uczestnicy spotkania sami tworzyli masę mydlaną potrzebną do wykonania drzewa oraz pędzle z różnorodnych materiałów (ziemniaka, gąbki, folii bąbelkowej), drzewa zostały ozdobione samodzielnie wyciętymi liśćmi. Wszyscy dobrze się bawili, czego dowodem były wybrane przez wszystkich uczestników ,,słoneczka” symbolu dobrej zabawy. Następne spotkanie już w grudniu.
wpis edytowano 2018-11-09, 06:20