Remont sali Grupy I undefined

Remont sali Grupy I

W tym roku szkolnym dzięki zaangażowaniu jednej z mam naszego przedszkolaka Pani Justynie Kleczyk udało się znaleźć sponsora ,który przeznaczył pokaźną kwotę na remont oraz wyposażenie naszej sali w przedszkolu. Sponsorem tym był Bank BPH SA. Panie z tej grupy czyli Ja i Pani Kasia :) wraz z rodzicami naszych wychowanków wspólnie uzgodnili ,że za tą kwotę pomalujemy sale oraz kupimy nowe stoły i krzesła a także zabawki dla dzieciaków. Cieszymy się, że są jeszcze rodzice, którzy pragną z nami współpracować dla dobra przedszkola i przedszkolaków. Dziękujemy Pani Justynie za poświęcony czas, chęć pomocy oraz zaangażowanie w życie przedszkolne naszej grupy. Koleżankom z pozostałych grup dziękujemy za cierpliwe znoszenie niedogodności związanych z remontem naszej sali :). Oficjalne otwarcie wyremontowanej sali odbędzie się 11 października. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć sobie oraz Pani Kasi miłej pracy w "nowej" sali a dzieciakom radosnego spędzania czasu każdego dnia.
06.10.2013
Pani Agnieszka