Rodzice czytają  w grupie "Misiów" undefined

Rodzice czytają w grupie "Misiów"

W ramach akcji "Cala Polska czyta dzieciom" oraz realizacji Innowacji pedagogicznej "Książeczki z naszej półeczki" grupa "Misiów" rozpoczęła serię spotkań "Rodzice czytają Dzieciom w Przedszkolu" pod hasłem "Rodzice czytają, dzieci słuchają". Rodzinne czytanie zainicjowała Mama Filipka, która nie tylko wspaniale interpretowała teksty przyniesionych książeczek ale też nawiązała z przedszkolakami bardzo serdeczny i miły kontakt. "Misie" z zaciekawieniem wysłuchały kilku utworów m. in. o przygodach "Brzydkiego kaczątka". Bawiliśmy się także przy muzyce i ulubionych piosenkach. Wielką niespodzianką były upieczone przez mamę Filipka przepyszne babeczki.
Bardzo dziękujemy Pani Wioli za spotkanie i zachęcamy pozostałych Rodziców "Misiów" do odwiedzenia nas w przedszkolu w celu głośnego czytania dzieciom.

Lidia Łuczak