Rodzice " Motylków" na Akademii z okazji Święta Niepodległości.

Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem dla grupy IV i z pewnością zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków” oraz wszystkich Rodziców, którzy zostali zaproszeni na Uroczystą Akademię w poniedziałek 13 listopada. Dzięki takiej „ lekcji patriotyzmu” dzieci uczyły się miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji, a Rodzice dzięki swoim pociechom głębiej przeżyli to narodowe święto. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem recytowały patriotyczne wiersze, śpiewały i ilustrowały tańcem piosenki żołnierskie. Poruszyły serca Rodziców tańcem z biało - czerwoną flagą oraz wzruszającą piosenką „ Niepodległość- trudne słowo”. Przyjmując właściwą postawę „ na baczność ” odśpiewały wraz z Rodzicami hymn Polski . Występ przedszkolaków, ich zaangażowanie, postawa patriotyczna, i artystyczny talent nagrodzony został gromkimi brawami licznie zebranej publiczności.