RODZINNA MAJÓWKA w Przedszkolu Nr 109 z oddz. integracyjnymi  we Wrocławiu undefined
Dzień Bez Papierosa

RODZINNA MAJÓWKA w Przedszkolu Nr 109 z oddz. integracyjnymi we Wrocławiu

W dniu 21 maja odbył się w naszym przedszkolu festyn pod hasłem "RODZINNA MAJÓWKA". Podczas festynu dzieci mogły uczestniczyć w wielu atrakcjach przygotowanych i prowadzonych przez nauczycielki - malowanie twarzy, lepienie z masy solnej, eko-eksperymenty, zabawa kinetycznym piaskiem, tor przeszkód, zabawa przy muzyce, kącik profilaktyki stomatologicznej i zabawy plastyczne.
Gośćmi podczas festynu byli przedstawiciele Straży Pożarnej, Policji i Straży Miejskiej. Dzieci mogły wejść do wozu strażackiego i policyjnego czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Atrakcją były również balonowe zwierzaczki, wata cukrowa i popcorn.
Kulminacyjnym momentem była aukcja prac dziecięcych.
Dla dorosłych przygotowany został kącik informacyjny nt. szkodliwego wpływu palenia na organizm, porady stomatologa, kawiarenka.
Mimo niesprzyjającej aury za oknem wszyscy uczestnicy festynu byli w bardzo dobrych humorach.
01.06.2015
Kamila Kołodziej - Śliwa