RODZINNY KONKURS EKOLOGICZNY ,,COŚ Z NICZEGO- CZYLI POMYSŁ NA WYKORZYSTANIE ODPADÓW" undefined

W miesiącu kwietniu dzieci i rodzice z przedszkola zostali zaproszeni do udziału w konkursie plastyczno-technicznym pt.,, Coś z niczego- czyli pomysł na wykorzystanie odpadów".
Rodziny miały za zadanie wykonać prace z materiałów ekologicznych i surowców wtórnych będących odpadami- śmieciami np: puszki aluminiowe, tektura, zużyte przedmioty plastikowe i szklane,szmatki, folia lub materiałów naturalnych:drewno, sznurek, słoma. W dwóch kategoriach:

-zabawka ekologiczna
-przedmiot użyteczny np: wazon,obrazek,ozdoby

Rodzice i dzieci wykazali się dużą wyobraźnią i pomysłowością. Wykonali wspaniałe i różnorodne prace, które zostały wyeksponowane na wystawie w holu szkoły podstawowej.
Wystawę prac konkursowych obejrzeli uczniowie szkoły, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni studenci Akademii Sztuk Pięknych z Krakowa, którzy wyrazili podziw i uznanie za włożoną pracę i zaangażowanie rodziców i dzieci.

,,MAMY NADZIEJE,ŻE AKTYWNIE SPĘDZONY CZAS Z WŁASNYM DZIECKIEM WSPANIALE WPŁYNIE NA POGŁĘBIENIE WZAJEMNYCH RELACJI,A JEDNOCZEŚNIE PRZYCZYNI SIĘ DO ELIMINOWANIA ZŁYCH NAWYKÓW ZWIĄZANYCH Z CORAZ CZĘSTSZYM PRZESIADYWANIEM PRZED TELEWIZOREM I KOMPUTEREM!"

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ

01.05.2013