Rozstrzygnięcie konkursu "Ludowe ozdoby choinkowe" undefined

Rozstrzygnięcie konkursu "Ludowe ozdoby choinkowe"

Dnia 12.12.2019 r. w ramach realizacji Międzynarodowego Projektu "Piękna nasza Polska Cała" w naszym przedszkolu ogłoszono wyniki Rodzinnego Konkursu Plastycznego pt. "Ludowe ozdoby choinkowe".
W konkursie wzięły udział 24 rodziny. Spośród wszystkich prac jury konkursowe przyznało następujące miejsca:
- I miejsce zajął Adam P. z grupy "Sroczki",
- II miejsce otrzymały ex aequo - Joanna Sz. z grupy "Jaskółki" oraz Martyna S. z grupy "Jemiołuszki",
- III miejsce przypadło jednocześnie Hannie K. z grupy "Jemiołuszki" oraz braciom:Julianowi i Szymonowi G. z grup: "Słowiki" i "Gile".
Pozostałe dzieci zostały również nagrodzone. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzinom, które wzięły udział w konkursie.
Ozdoby choinkowe przekazane zostaną dnia 16.12.2019 r. członkom "Klubu Seniora" z Osiedlowego Klubu "Józefinka".
Karolina Wydmuch