Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Moja wycinanka" undefined

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Moja wycinanka"

14. 05.2019 w naszym przedszkolu rozstrzygnięto konkurs plastyczny ,,Moja wycinanka''. Celem konkursu było: rozwijanie umiejętności plastycznych dzieci, uwrażliwienie na piękno folkloru kurpiowskiego oraz propagowanie sztuki i rękodzieła ludowego wśród dzieci. Konkurs skierowany był do dzieci w wieku od 3- 6 lat. Kryteriami oceny była pomysłowość, jakość wykonania, oryginalność oraz samodzielność. Komisja konkursowa przyznała nagrody rzeczowe za I, II i III miejsce w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki i 5-6 latki. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe upominki. Sponsorem nagród była Rada Rodziców Przedszkola Samorządowego w Rzekuniu.
Lista laureatów:
Kategoria 3-4 latki
1 miejsce Szymon Dobkowski "Słoneczka"
2 miejsce Gabriela Bałazy "Kotki"
3 miejsce Iza Pszczòłkowska "Smerfy"

Kategoria 5-6 latki
1 miejsce Karol Kraska "Kotki"
2 miejsce Hanna Grabowska "Myszki"
3 miejsce Łucja Marcińczyk "Rybki"

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie dzieci do pracy w domu w celu wykonania wycinanki.

Przedszkole Rzekuń