Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Jesienne mandale" undefined

Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Jesienne mandale"

"…Mandala to rysunek na planie koła. Przemawia językiem barw i symboli. Patrząc na mandale możemy zobaczyć obraz duszy. Nie musimy jej interpretować bowiem sam proces tworzenia jest terapeutyczny…"
Został rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs plastyczny, którego organizatorem było Przedszkole nr 12 w Lublinie.
Celem konkursu było:
- rozwijanie inwencji twórczej poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych,
- ćwiczenie koncentracji i relaksacji.
Na konkurs wpłynęło ponad 400 prac z całej Polski, a z grupy "Motylki" praca: Bartłomieja M., Amelki Ż i Barbary W. wykonane pod kierunkiem Pani Beatki i Pani Agnieszki. Wszystkie prace były ciekawe, różnorodne i estetycznie. Za udział w konkursie mali artyści otrzymali dyplomy.
Gratulujemy uczestnikom za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów!

11.01.2014
Nauczycielki Przedszkola