ROZWIJAMY ZAINTERESOWANIA I TALENTY undefined

ŁĄCZY NAS ZAWSZE ŚMIECH I ZABAWA
W ROŻNYCH KONKURSACH UDZIAŁ BIERZEMY
NAGRODY ZA TO OTRZYMUJEMY

Przedszkole to miejsce wychowania i nauki, przede wszystkim poprzez zabawę.
Każde dziecko jest niepowtarzalną indywidualnością, w której drzemią różnorodne zdolności oraz talenty.
Otoczenie dzieci troskliwą opieką, poznanie predyspozycji dzieci i pomoc we właściwym kształtowaniu się ich osobowości oraz rozwijanie wrodzonego potencjału dziecka, to podstawowe zadanie nauczycielek przedszkola.

Poza zabawowymi formami przedszkolnej aktywności maluchy podejmują bardzo odpowiedzialne zadania, w których wspierają ich nie tylko nauczyciele, ale również ich rodzice. Tymi wyzwaniami dla przedszkolaków jest udział w różnorodnych konkursach, festiwalach i przeglądach- muzycznych, tanecznych, plastycznych, recytatorskich, szachowych, teatralnych, ekologicznych sportowych i innych.
Nasze przedszkolaki, jak co roku i w tym roku spisali się znakomicie w różnorodnych konkursach zdobywając znaczące miejsca.
Należy podkreślić, że sukcesem jest już sam udział dziecka w konkursie, częstokroć związanym z pokonaniem własnych ograniczeń i tremy.

Poza realizacją podstawy wychowania przedszkolnego w przedszkolu wdrażane są różnorodne dodatkowe programy, kampanie i projekty. Wykonanie z dziećmi wielu zadań w określonym zakresie, często zwieńczone jest otrzymaniem nagrody oraz CERTYFIKATU. To również powód do dumy i motywacja do dalszego rozwoju dla całego przedszkola.
11.07.2017
Wieslawa Dudek