#segregujeMy undefined

#segregujeMy

Ochrona środowiska, ekologia to tematy niezwykle ważne. Dlatego też Przedszkole Samorządowe nr 3 w Trzebini przyłączyło się do akcji organizowanej przez CRL, która łącząc naukę z zabawą przyczyni się do zwiększenia świadomości wśród najmłodszych.
Celem akcji jest popularyzacja poprawnego segregowania odpadów i promowanie postaw proekologicznych. Zadaniem, dzieci było poprawne pokolorowanie pojemników na śmieci, a następnie dopasowanie przedmiotów do odpowiednich koszy. 23 kwietnia o godz. 10.00 wszystkie nasze przedszkolaki rozpoczęły wykonanie tego zadania. Wykolorowane obrazki dzieci zabiorą do domu i umieszczą go w widocznym miejscu. Dzięki temu wszyscy domownicy będą wiedzieć, jak poprawnie segregować odpady.
Wieslawa Dudek